آخرین خبرها

کاروان دوچرخه سواری وارد مشهد شد/گزارش تصویری

5555به گزارش پایگاه کانون جوانان رضوی استان گیلان؛کاروان دوچرخه سواری شهید نریمان مددی مژدهی شب گذشته وارد شهر مشهد مقدس شد.

تیم دوچرخه سواری کانون جوانان رضوی سرانجام پس از گذشت 9 روز, 4 مرداد 94 ساعت 21:30 به مقصد رسید.

علی نجفی عضو تیم دوچرخه سواری شهید نریمان مددی مژدهی اظهار کرد: شب یک شنبه ساعت 9 و سی دقیقه وارد مشهد مقدس شدیم، عضو تیم دوچرخه سواری شهید نریمان مددی مژدهی افزود: پس از ورود ابتدا بدون درنگ از ورودی باب الاجواد خدمت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) شرف یاب شدیم و با خلوص به ایشان سلام و عرض ارادت کردیم. همچنین افزود: که قرار است به مدت سه روز در قرار گاه خاتم مشهد بمانیم و پس از آن با ارسال دوچرخه هایمان به رشت خودمان با وسیله نقلیه به شهر باران برگردیم.

علی نجفی در پاسخ به این سوال که آیا مسیر برایتان خسته کننده بود یا خیر گفت: بله مسیر بسیار خستته کننده بود ولی این عشق و مرحمت امام  رضا(ع) بود که به پاهایمان نیرو میداد، همچنین ایشان اضافه کردند: از سختی مشرف شدن خدمت امام رضا(ع) لذت میبرم , این گونه سفر را بیشتر میپسندم،ان شاء الله سال های آتی هم به این گونه سفر ها ادامه میدهیم.

در ادامه این جوان گیلانی خطاب به اعضای کانون جوانان رضوی گفت: هرگز این فکر را نکنید که ما انسان های خوبی بودیم که امام رضا ما را طلبید بلکه امام رضا ما گنهکاران را برای پاک کردن و تسویه به پیش خود می آورد. در پایان علی نجفی خاطر نشان کرد که به یاد تمامی دوستان هستیم و همگی را دعا میکنیم همچنین ایشان از همگی التماس دعا کردند.

از همه دل بريده ام دلم اسير يک نگاست****تمام ارزوي من زيارت امام رضاست

گزارش تصویری:

500

5001

انتشار توسط 8 تم

درباره‌ی خادم الرضا(ع)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*